Žemės darbai

Sudėtingų pamatų duobių iškasimas, statybinio kelio įrengimas, statybų aikštelių paruošimas

Žemės darbai

UAB „Pajūrio šaltinis“ atlieka įvairios paskirties žemės kasimo ir griovimo darbus. Kasame sudėtingas pamatų duobes, naudodami gruntinio vandens pažeminimo ir laikino drenažo sistemas. Įrengiame statybinius kelius, griauname nenaudojamus pastatus, ruošiame statybų aikšteles, pakeliame sklypus, kasame tvenkinius.

Šiems darbams atlikti turime šiuolaikiškos technikos parką: vikšrinius ir ratinius ekskavatorius, savivarčius, gruntinio vandens pažeminimo sistemas (adatinius filtrus) ir kt.

UAB „Pajūrio šaltinis“  atliko pamatų duobės kasimo darbus šiuose objektuose:

Pamatų duobės kasimas objekte „3 (trijų) poilsio paskirties pastatų ir požeminės transporto stovėjimo aikštelės komplekse, kurių adresas Tvenkinių g. 52, Palanga, statyba“. Pamatų duobės dugnas buvo žemiau už jūros lygį. Esamas gruntas buvo durpingas ir labai vandeningas. Siekiant išvengti „špuntų“ kalimo ir taip sutaupyti, nusprendėme sumontuoti drenažo siurblinę ir nuo jos pradėti kasimo darbus, įrengiant laikiną drenažo sistemą. Sprendimas pasiteisino, pamatų duobės įrengimas buvo atliktas per 3 savaites, įskaitant drenažo įrengimą ir smėlio bei skaldos pagrindų įrengimą duobės dugne. Šiame objekte taip pat įrengėme lauko vandentiekio, nuotekų ir vidaus lietaus nuotekų tinklus.

Pamatų duobės kasimas objekte „Viešbučio pastato su administracinės ir poilsio patalpomis, nugriaunant prekybos patalpas ir kompresorinę, Vytauto g. 79, Palanga“. Pamatų duobės kasimas tarp daugiabučių namų ir gatvės. Gruntas buvo smėlingas, aukšti gruntiniai vandenys. Siekiant išvengti „špuntų“ kalimo ir taip sutaupyti, nusprendėme sumontuoti drenažo siurblinę ir nuo jos pradėti kasimo darbus, įrengiant laikiną drenažo sistemą. Sprendimas pasiteisino, pamatų duobės įrengimas buvo atliktas per 3 savaites, įskaitant drenažo įrengimą ir smėlio bei skaldos pagrindų įrengimą duobės dugne. Šiame objekte taip pat atlikome griovimo darbus, įrengėme lauko vandentiekio, nuotekų ir vidaus lietaus nuotekų tinklus.

Pamatų duobės kasimas objekte „Poilsio namų ir dvibučio gyvenamojo namo Tvenkinių g. 26, Palanga, statyba“. Pamatų duobės dugnas buvo žemiau jūros lygio. Esamas gruntas buvo durpingas ir labai vandeningas. Siekiant išvengti „špuntų“ kalimo ir taip sutaupyti, nusprendėme sumontuoti drenažo siurblinę ir nuo jos pradėti kasimo darbus, įrengiant laikiną drenažo sistemą. Sprendimas pasiteisino, pamatų duobės įrengimas buvo atliktas per 2 savaites, įskaitant drenažo įrengimą ir smėlio bei skaldos pagrindų įrengimą duobės dugne. Šiame objekte taip pat įrengėme statybinį kelią, dangas, lauko vandentiekio ir nuotekų tinklus.

Lauko inžinerinių tinklų statyba

Vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų, drenažo, valymo įrenginių įrengimas.

Santechnikos darbai

Vidaus vandentiekio, nuotekų, šildymo įrengimas, katilinių montavimo darbai.

Aplinkos tvarkymo darbai ir kelių įrengimas

Trinkelių klojimas, kelio dangų įrengimas.

Žemės darbai

Sudėtingų pamatų duobių iškasimas, statybinio kelio įrengimas, statybų aikštelių paruošimas.