Apie mus

Atsižvelgdama į klientų poreikius bendrovė gali atlikti tiek smulkius statybos darbus, tiek įgyvendinti sudėtingus statybų projektus

UAB „Pajūrio šaltinis“

UAB “Pajūrio šaltinis” – tai jau 20 metų sėkmingai dirbanti statybos bendrovė. Įmonė teikia profesionalias inžinerinių tinklų statybos ir renovacijos paslaugas, atlieka žemės, aplinkos tvarkymo ir kelių statybos darbus Vakarų Lietuvos regione. Atsižvelgdama į klientų poreikius bendrovė gali atlikti tiek smulkius statybos darbus, tiek įgyvendinti sudėtingus statybų projektus.

Džiaugiamės savo sutelkta profesionalų komanda ir įvykdytais darbais. Įmonėje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai, kurie visada siekia užtikrinti, kad mūsų darbai būtų atliekami kokybiškai ir laiku. Per du įmonės gyvavimo dešimtmečius objektų skaičius, kuriuose vykdyti darbai, perkopė jau tūkstantį.

UAB „Pajūrio šaltinis“ specialistai visada suteikia konsultaciją ir padeda rasti  tinkamiausią sprendimą. Atliekant darbus siekiama, kad klientai liktų patenkinti darbu ir rezultatu, nes kiekvienu atveju orientuojamasi į kokybę ir ilgaamžiškumą.

Lauko inžinerinių tinklų statyba

Vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų, drenažo, valymo įrenginių įrengimas.

Santechnikos darbai

Vidaus vandentiekio, nuotekų, šildymo įrengimas, katilinių montavimo darbai.

Aplinkos tvarkymo darbai ir kelių įrengimas

Trinkelių klojimas, kelio dangų įrengimas.

Žemės darbai

Sudėtingų pamatų duobių iškasimas, statybinio kelio įrengimas, statybų aikštelių paruošimas.